Strojová výšivka a šití

 

Co vyšíváme?

Kromě výšivek a nášivek pro hasiče, sportovní oddíly a firmy vyšíváme také obecní, spolkové a junácké prapory, kopie historických a lidových krojů, šijeme tašky a batohy, oblečení, divadelní a taneční kostýmy a v neposlední řadě dětské oblečení a křestní rouška s výšivkou na přání. Vyšívací programy si vytváříme sami, jako podklad stačí obrázek. 

Na čem a čím vyšíváme?

Vyšíváme na profesionálních vyšívacích strojích. K vyšívání používáme kvalitní japonské vyšívací příze Marathon v celé škále barevnosti. Tyto příze mají atest zdravotní nezávadnosti a stálobarevnost je zaručena i při vyvářce. Dále používáme pro efektní vyšívání metalické nitě (s kovovým vláknem), bavlněné vyšívací příze pro imitaci ruční výšivky, módní neonové barvy a také příze, které svítí pod UV zářením (např, v klubech a diskotékách).

Jak rychle to dokážeme?

Podle složitosti a rozsahu jsme schopni od zadání po realizaci včetně návrhu většinu zakázek zrealizovat do dvou týdnů od zadání, křestní roušky s indinviduální výšivkou do tří pracovních dní.

Na jaké materiály umíme vyšívat?

Od nejjemnějších tylových a mušelínových závojů, přes trička, čepice, mikiny a montérky, zimní bundy, kůži a koženku, dokonce i koberečky do auta. 

 

Zakázka na míru:

Nenašli jste na webu přesně to, co jste hledali?

Kontaktuje nás e-mailem na objednavky@bogi.cz.

Pokusíme se vytvořit vaší představu. :)

Vyhledávání podle parametrů
Načíst další