Vyšívané křestní rouško (rouška) pro miminka, lemované madeirou

V základním nastavení jsme pro Vás vybrali rouško, které rodiče a kmotříčci vybírají pro miminka nejčastěji. Je to rouško s výšivkou motivu holubičky a nápisem "Svátost křtu", motiv je orámován bohatou výšivkou vinných listů a okraj je olemován krajkou madeirou. V ceně základního nastavení je již započítána individuální výšivka KŘESTNÍHO JMÉNA (jmen) a DATUMU KŘTU. Případné další údaje (např. místo křtu a pod.) lze na rouško vyšít, ale čím bude text delší, tím menší (a méně čitelná) budou písmena. Text Vaší individuální výšivky píšte do poznámky na konci objednávky. Rozměry roušky jsou 22x33cm.

Vybírat můžet z těchto motivů: 

 1. holubička a nápis "Svátost křtu"
 2. holubička a nápis "Jsem dítko Boží"
 3. klečící andílek a nápis "Jsem dítko Boží"
 4. kalich, hostie a bible a nápis "Svátost křtu"
 5. kalich s křížem a nápis "Svátost křtu"
 6. kříž a nápis "Svátost křtu"
 7. lilie a nápis "Svátost křtu"
 8. ryba a kříž a nápis "Svátost křtu"

Možnosti lemování:

 • orámování bohatou výšivkou vinných listů a lemování krajkou madeirou
 • pouze lemování krajkou madeirou

 Možnost volby individuální výšivky

 • varianta s individuální výšivkou KŘESTNÍHO JMÉNA (jmen) a DATUMU KŘTU. Případné další údaje (např. místo křtu a pod.) lze na rouško vyšít, ale čím bude text delší, tím menší (a méně čitelná) budou písmena. (text Vaší individuální výšivky píšte do poznámky na konci objednávky) V takovém případě se však jedná o personifikované zboží a proto začneme Vaši zakázku vyrábět až po zaplacení. Pokud chcete dodání urychlit, je možné zaslat potvrzení o platbě. 
 • varianta bez individuální výšivky

 

Křestní rouško symbolizuje bílý oděv, který obléká křtěnec na znamení čistoty a nového života. Používá se při křtu a zůstává křtěnci na památku. Rouška z naší dílny jsou vyšívaná bílou lesklou viskózovou přízí na bílém bavlněném plátýnku a lemovaná krajkou madeirou 1,5 cm širokou. Lesklá bílá příze je na plátně dobře vidět a působí čistým a důstojným dojmem. Symbolika čistě bílého roucha zůstává zachována.

Jméno a datum křtu, které si přejete vyšít prosím vypište do poznámky na konci Vaší objednávky!

Poznámka

 • Dostupnost: Skladem
 • Výrobce: Bogi
 • DPH: 21 %
 • Jednotka ks


Cena 392  Kč ( 323,97 Kč bez DPH )