Věšák na medaile se jménem

Novinka


Vaše medaile si zaslouží to nejlepší! Každý věšák je jedinečný, stejně jako vaše cesta k vítězství.Jsme hrdí na to, že naše výrobky z překližky jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Bogi je synonymem pro kvalitu i udržitelnost a každý nákup u nás má i sociální rozměr. 

Jak objednat?Vyberte z naší nabídky sportů a do poznámky na konci objednávky napište jméno závodníka, které si přejete na věšák (organizér) medailí vypálit.Pokud svůj sport nenajdete a rádi byste jej v naší nabídce našli, naši grafici Vám vytvoří obrázek Vašeho sportu.Je také možné vyrobit organizér medailí s tištěným barevným logem oddílu nebo jiným barevným obrázkem. 

Věšák jsme pro Vás připravili ve dvou variantách, podle množství Vašich výher.:

  • Malá varianta je široká 25 cm a má 12 pozic pro medaile (ale nic Vám nebrání na každou pozici pověsit medailí víc než jednu).
  • Velká varianta je široká 50 cm a skýtá 24 pozic. K věšáku dodáváme dřevěné distanční podložky pro připevnění na stěnu, aby byl věšák 1 cm od stěny pro snadnou manipulaci s Vašimi trofejemi.

Dopřejte svým sportovním úspěchům zasloužený ohlas! S Bogi nástěnným věšákem získáváte nejen praktický úložný prostor pro medaile, ale také krásný a osobní doplněk do svého domova. 
Každý zakoupený organizer představuje podporu pro člověka s postižením. V Bogi věříme, že vášeň pro sport a úspěchy by měly být dostupné všem. Vaše podpora pomáhá v naší komunitě postiženým lidem dosáhnout svých cílů a zažít úspěch. 

  • Dostupnost: Skladem
  • Výrobce: Bogi
  • DPH: 21 %
  • Jednotka ks


Cena 120  Kč ( 99,17 Kč bez DPH )