Meditační sametový polštář Mandala

Novinka

Kulatý vyšívaný sametový polštářek na sezení s autorskou výšivkou "Mandala". (autorka Martina Bogarová) Modrý sametový polštář v této barvě budeme dělat pouze v omezeném počtu max. 10 ks.

Materiál potahu:

bavlna 100%, vrchní strana a boky temně modrý samet - letní půlnoc. Spodní strana odolný bavlněný kepr. Potah lze prát na 30°C v ruce. Žehlit nedoporučujeme, polštářek se na výplni napne. Sušení potahu v sušičce není vhodné. Zapínání na dva dřevěné knoflíky na spodní straně polštářku.

černobílý polštářek má horní vyšívanou stranu z černého sametu a boky z černé umělé kožešinky imitující persián.

Náplň polštářku můžete zvolit. 

1. varianta - bavlna: bavlněná textilní střiž z textilní výroby - málo se sesedá, středně měkká, příjemná, vhodné pro sezení na zemi nebo na zvýšení židle pro děti u stolu, levná, hmotnost 2,5 kg

2. varianta - pohanka: pohankové slupky - umožňuje akumulaci tepla, málo se sesedá, málo stlačitelná, středně měkká, příjemná, velmi prodyšná, má výborné mikromasážní účinky, také působí proti stresu vhodné pro sezení na zemi, meditace, jako rehabilitační polštářek nebo polštářek na cvičení či jógu, k podložení končetin, na zvýšení židle pro děti u stolu, hmotnost 2,5 kg

3. varianta - duté vlákno: polyesterové kuličky z dutých vláken - velmi měkká, hodně stlačitelná, lehká, vhodná na gauč jako klasický polštářek nebo na změkčení tvrdého sezení. Tato náplň se dá prát na 30°C v pračce a sušit v sušičce. Hmotnost 0,5 kg.

Rozměry:

Průměr 35 cm, výška cca 10 cm.
 

 

 

  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka: 2 roky
  • Výrobce: Bogi
  • DPH: 21 %
  • Jednotka ks


Cena 650  Kč ( 537,19 Kč bez DPH )