Křestní rouško (rouška) šála

V základním nastavení jsme pro Vás motivy, které jsou objednávány nejčastěji. Je to šála s výšivkou motivu kříže a nápisem "Svátost křtu". Motiv je orámován bohatou výšivkou vinných listů a okraj je olemován krajkou madeirou. V ceně základního nastavení je již započítána individuální výšivka KŘESTNÍHO JMÉNA (jmen) a DATUMU KŘTU. Případné další údaje (např. místo křtu a pod.) lze na rouško vyšít, ale čím bude text delší, tím menší (a méně čitelná) budou písmena. Text Vaší individuální výšivky píšte do poznámky na konci objednávky.

Vybírat můžet z těchto motivů: 

 1. holubička a nápis "Svátost křtu"
 2. holubička a nápis "Jsem dítko Boží"
 3. klečící andílek a nápis "Jsem dítko Boží"
 4. kalich, hostie a bible a nápis "Svátost křtu"
 5. kalich s křížem a nápis "Svátost křtu"
 6. kříž a nápis "Svátost křtu"
 7. lilie a nápis "Svátost křtu"
 8. ryba a kříž a nápis "Svátost křtu"

Možnosti lemování:

 • orámování bohatou výšivkou vinných listů a lemování krajkou madeirou
 • pouze lemování krajkou madeirou (bez listů)
 • začištění bez krajky (založený okraj)

 Možnost volby individuální výšivky

 • varianta s individuální výšivkou KŘESTNÍHO JMÉNA (jmen) a DATUMU KŘTU. Případné další údaje (např. místo křtu a pod.) lze na rouško vyšít, ale čím bude text delší, tím menší (a méně čitelná) budou písmena. (text Vaší individuální výšivky píšte do poznámky na konci objednávky)    V takovém případě se však jedná o personifikované zboží a proto začneme Vaši zakázku vyrábět až po zaplacení. Pokud chcete dodání urychlit, je možné zaslat potvrzení o platbě. 
 • varianta bez individuální výšivky

 

Křestní rouško symbolizuje bílý oděv, který obléká křtěnec na znamení čistoty a nového života. Používá se při křtu a zůstává křtěnci na památku. Rouška z naší dílny jsou vyšívaná bílou lesklou viskózovou přízí na bílém bavlněném plátýnku a lemovaná krajkou madeirou 1,5 cm širokou. Lesklá bílá příze je na plátně dobře vidět a působí čistým a důstojným dojmem. Symbolika čistě bílého roucha zůstává zachována.

Jméno a datum křtu, které si přejete vyšít prosím vypište do poznámky na konci Vaší objednávky!

Poznámka

 • Dostupnost: Skladem
 • Výrobce: Bogi
 • DPH: 21 %
 • Jednotka ks


Cena 679  Kč ( 561,16 Kč bez DPH )