Dřevěný výřez - srdíčko

Vyřezáno laserem z topolové překližky (tloušťka materiálu je 3 mm), průměr dírky je 1mm - 4 mm podle velikosti srdíčka. Rozměr, který udáváme, je šířka srdíčka v nejširším místě. 

Dodáváme v mnoha velikostech a k výběru je varianta s dírkou nebo bez dírky. U varianty s dírkou je dírka umístěna asymetricky v jednom oblouku srdíčka. Pokud chcete dírku na jiném místě, aby srdíčko viselo rovně, napište nám to do poznámky. Můžete si také napsat o jiný průměr dírky nebo o dvě dírky pod sebou na výrobu girland.

 

Nejmenší srdíčka 6 mm (10 mm) jsou určena především k nalepování nebo na výrobu šperků, cena je za sadu 15 ks (5 ks)

 

Jiné velikosti po domluvě možné, množstevní slevu poskytujeme na požádání při odběru 100 a více kusů.

Výřezy z překližky nejsou natřené žádným povrchovým lakem, můžete do nich vypalovat (pyrografie), pomalovat je akrylovými barvami, temperami, barvami na dřevo nebo pastely i pastelkami, lepit na ně korálky, glitry, hot fix kamínky a pod, zdobit ubrouskovou technikou, můžete je slepovat k sobě lepidlem na dřevo (např Herkules), zdobit je stužkami, provázky, peříčky nebo papírovými výseky...

Pokud chcete na srdíčko vygravírovat logo nebo nápis, spojte se s námi. (e-mail: bogi@bogi.cz, tel. +420 773 632 720)

V takovém případě se však jedná o personifikované zboží a proto začneme Vaši zakázku vyrábět až po zaplacení. Pokud chcete dodání urychlit, je možné zaslat potvrzení o platbě.

  • Dostupnost: Skladem
  • DPH: 21 %


Cena 3  Kč ( 2,48 Kč bez DPH )